Главное меню

Вилкове

Груповий тур на період воєнного стану "Українська Венеція"

ПРОПОЗИЦІЯ СЕЗОНУ 2024 

(тур на період воєнного стану)

Груповий тур «УКРАЇНСЬКА ВЕНЕЦІЯ»

   

Вам пропонується провести незабутній час у дельті Дунаю – краї унікальної природи, повноводних рибних русел, безкраїх очеретяних просторів та заплавних лісів, останньої «живої» дельті Європи. Містечко липован-старообрядців - Вилкове (Українська Венеція) є невід'ємною її частиною. Життя на воді  позначилось на побуті місцевого населення. Майстерно приготовлена ​​на дров'яному вогні рибальська юшка з відомим місцевим вином «Новак», фіточай на місцевих травах з дров'яного самовару в поєднанні з відпочинком на «зеленій» туристичній базі «Пелікан», розташованої безпосередньо на березі могутнього Дунаю, зроблять Вашу подорож цікавою і особливо незабутньою.

Структура туру:

• Зустріч групи у м. Вилкове.

• Пішохідна екскурсія старою частиною міста з відвідуванням єриків – каналів (вулиць) Української Венеції – біля 1,5 години.

• Відвідування інформаційного центру Дунайського біосферного заповідника або місцевого краєзнавчого музею – біля 1 години.

• Відвідування головної водної вулиці Білгородський канал, Ви побачите побут містян, котрі досі «живуть на воді» без звичних доріг. Також побачите самий широкий Дунай з його розвилкою на два рукави — власне від чого пішла назва міста Вилкове.

 Маршрут триває 1,5 години.


         

• Відпочинок на зеленій туристичній базі “Пелікан” з рибальською дунайською юшкою, приготовленою на дров'яному вогні, відомим місцевим вином «Новак», фіточаєм на травах із старовинного дров'яного самовару, відпочинок на березі річки, риболовля – біля 2 годин.

   

• Додаткові послуги.

• Відбуття з м. Вилкове.

Склад групи:

• Мінімальна група для туру –10 дорослих.

• Запрошуються групи від 10 до 18 осіб.

• Для групи передбачено 1 супроводжуючий на безоплатній основі, який відповідає за порядок у групі, дотримання гостями безпечної поведінки на воді та біля води протягом усього туру.

 

Вартість туру на одну особу, в грн.

 

Дорослі

Діти до 12 років

630

600

 Ціни дійсні на період воєнного стану

Знижки та агентські винагороди

Агентські (знижка) турагентствам та організаторам груп – 10%

Процедура замовлення туру Тур вважається замовленим після узгодження дати та часу його проведення, а також 100% передоплати.

За угодженням з менеджерами турбази +38 (067) 48-35-207 можливі інші варіанти замовлення туру.

Дунай, маршрут21.06.2022, 1661 просмотр.


Туроператор "Вилкове-Пелікан-Тур"
Ліцензія АБ 566380
2005-2023
Система управління сайтомHostCMS

pelican.base.vilkovo

pelican.travel

VilkovoPelicanTour

Офіс у Вилковому
Офіс в Одесі