Главное меню

Вилкове

Сімейний тур

2 дні / 1 ніч

Тур включає три водні екскурсійні програми «Шлях до птахів», «Дунайська дельта „0“ км», «Українська Венеція», повне харчування, рибалку в зарибленому озері за принципом спіймав-випустив, розміщення в котеджах "Pelican city"
Запрошуються невеликі групи, так як тур проводиться на швидкісних човнах з можливістю проходити по дрібководдям і причалювати в тих місцях, де великі плавзасоби не зможуть.


ОБОВ'ЯЗКОВИЙ УМОВ ПОЇЗДКИ!

Кожен дорослий турист, під час поїздки до Вилкового, повинен мати при собі паспорт,
дитина – свідоцтво про народження!

 

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день
• Зустріч групи на комплексі зеленого туризму «Пелікан»
• Поселення в котеджах з усіма зручностями «Pelican-City», розташовані безпосередньо на березі Дунаю на комплексі зеленого туризму «Пелікан»
• Рибальський пікнік на березі Дунаю (дунайська юшка, приготовлена на дров'яному вогні, місцеве вино «Новак», фіточай на багатті зі старовинного дров'яного самовару), відпочинок на березі річки, купання, додаткові послуги
 
        

• Водна екскурсія «Дунайська дельта - 0 км» по дельті на обладнаному прогулянковому човні з двигуном «Yаmaha» 30-40 к.с. з відвіданням заповідного узмор'я, символічного «0» км – місця впадання Дунаю в Чорне море, знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями та побутом місцевого населення. Відвідування оглядової вежі з видом на «Делюків кут» — 1 година, 30 хвилин
З міста шлях до «0 км» пролягає вздовж островів дельти. Як химерно тут вигадка переплітається з реальними історичними фактами. В билинах співається про те, що річка потекла з пронизаного мечем серця російського богатиря Дунаю Івановича. Вона носила на своїх хвилях човни з воїнами Святослава і купецькі судна з російськими товарами. Досі місцеві жителі розповідають легенду, про нібито затонулому біля острова Піщаний торговому кораблі з купецькою донькою на борту. Щоправда це чи ні, залишається тільки здогадуватися. Не раз проходили по ній козацькі «чайки» запорожців і бойові кораблі російського флоту під час численних воєн з Туреччиною. А як часто тут мінялися власники цих земель. На острові Анкудіново можна побачити улюблене місце відпочинку румунського імператора Міхая I. На островах Очаковський і Анкудіново з турецьких часів збереглася частина колись старообрядницького селища, що зародилося на початку XVIII ст. Дивовижна картина цього селища. Будинки розташовані вздовж окраїнної частини островів праворуч і ліворуч, а центральною вулицею служить річковий канал. Можна тільки здогадуватися з якоюсь неймовірною старанністю і працелюбністю, з якоюсь глибокою вірою в майбутнє, освоювали перші поселенці – липовані ці болотисті місця Дунаю. Далі туристична стежка пролягає по території охоронної зони Дунайського біосферного заповідника. Де ще, як не тут, можна зустріти відразу стільки рідкісних представників птахів, недарма орнітологи називають між собою дельту Дунаю «мотель пернатих». Ось кружляє над островом у пошуках видобутку хижак – орлан-білохвіст, ось причаїлася в очеретах сіра чапля, а високо в небі ширяють пелікани, здійснюючи свій таємничий танець. А навколо пишнота заповідних заростей дельти і місця, «де не ступала нога людини». Але завзято несе свої швидкі води річка до Чорного моря. І ось он – довгоочікуваний «0км», де з'єднуються дві неприборкані водні стихії – річка та море. Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад як разюче відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись здавалося б воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю, відчуваєш себе невід'ємною частиною цієї досконалості і віриш, що будь-яке загадане тобою тут бажання обов'язково збудеться.
 
 
       
 
• Водна екскурсія «Українська Венеція» основними «вулицями» каналами міста. Проїхавши крізь Вилкове на човні, ми зрозуміємо, чому Вилкове називають – місто на воді. Приблизно 50% будинків у Вилковому мають під'їзди лише з води та пішохідних тротуарів – дерев'яних кладок уздовж ериків. – 1 година
• Повертаємось на комплекс зеленого туризму «Пелікан» відпочинок на березі річки, риболовля, купання, додаткові послуги
• Вечеря в тростинному павільйоні на березі річки.
2 день
• Сніданок на комплексі зеленого туризму «Пелікан»
• Водна екскурсія «Шлях до птах» . Відвідування колишнього судноплавного русла «Прорва», з виходом на наймолодшу сушу в українській частині дельти Дунаю. Водне «сафарі» по дріб'язках «Таранова» кута, де практично завжди є пелікани. Пташиний світ в цих місцях дуже багатий, тут ніколи не буває людно – 2.5 години
 
          

• Повертаємось на комплекс зеленого туризму «Пелікан», вільний час.
• Пікнік з шашликом (свинячий шашлик, картопля відварена, салат, вино «Новак», фіточай з медом) на зеленій туристичній базі «ПЕЛІКАН», додаткові послуги
 
 
ВАРТІСТЬ ТУРУ в 2021 р., грн/група

Група Вартість Додатково оплачується
Група 2 людини 5100 Розміщення у котеджах "Pelican"
Група 3 людини 5900 Розміщення у котеджах "Pelican"
Група 4 людини 6900 Розміщення у котеджах "Pelican"

У вартість входить:
Харчування (рибальський пікнік, вечеря, сніданок і пікнік з шашликом на комплексі зеленого туризму «Пелікан»)
Екскурсійна програма (водні екскурсійні програми «Дунайська дельта 0 км», "Українська Венеція", "Шлях до птахів")
Страхування
У вартість не входить:

Проживання (котеджі "Pelican city")
Особисті витрати
Додаткові послуги
Сувенірна продукція
Склад групи
Мінімальна група для проведення туру - 2 дорослих особи
Процедура замовлення туру
Тур вважається замовленим після погодження дати та умов його проведення, а також 100% передоплати.
У разі відмови від оплаченого туру стягується неустойка (% від вартості туру):
- за 20 днів до поїздки без штрафних санкцій;
- за 10 днів до поїздки – 25% вартості туру;
- за 5 днів до поїздки –50% вартості туру;
- менше 3-х днів -100% вартості туру.

Примітка
Додаткові послуги (див. спец. прайс лист): шашлик зі свинини або риби (замовляється заздалегідь), місцеве сухе вино «Новак», прохолодні напої, прокат вудок, прокат швидкісних човнів, мотоботів та ін.
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру та час проведення екскурсій без зменшення загального обсягу та якості наданих послуг.
ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА!!! Кожен дорослий турист під час поїздки повинен мати при собі паспорт, дитина - свідоцтво про народження!
Тривалість та програма туру, а також "кухня" можуть бути змінені з максимальним урахуванням побажань туристів (заздалегідь узгоджується)
Можливе замовлення транферу з Одеси – оплачується додатково.

Вилково, 0км11.03.2015, 372 просмотра.


Туроператор "Вилкове-Пелікан-Тур"
Ліцензія АБ 566380
2005-2023
Система управління сайтомHostCMS

pelican.base.vilkovo

pelican.travel

VilkovoPelicanTour

Офіс у Вилковому
Офіс в Одесі