Главное меню

Вилкове

Дунай-тур

Вам пропонується провести незабутній час у дельті Дунаю – краї унікальної природи, повноводних рибних русел, безкрайніх тростинних заростей і заплавних лісів, по-справжньому відволіктися від виснажливої ​​міської суєти, розслабитися і відмінно відпочити на фоні унікальної. Захоплююча екскурсійна програма, знайомство з унікальною фауною та флорою дельти Дунаю з її пеліканами – живими пам'ятками природи, цікавими традиціями місцевого населення, відвідування Дунайського біосферного заповідника з його знаменитим символічним «0» км Дунаю, зроблять Вашу подорож особливою і оригінальною.

3 дня / 2 ночі

ОБОВ'ЯЗКОВИЙ УМОВ ПОЇЗДКИ!
Кожен дорослий турист, під час поїздки до Вилкового, повинен мати при собі паспорт,
дитина – свідоцтво про народження!

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день
18:00 - Прибуття у м. Вилкове, на комплекс зеленого туризму "Пелікан". Розміщення у гостьовому будинку
19:30 - Вечеря в очеретяному павільйоні на березі річки

2 день
08:30 - Сніданок у тростинному павільйоні на березі річки
09:30 - Водна екскурсія по гирлах Очаківське, Полуденне, Анкудінове з відвідуванням символічного «0» км Дунаю та заповідного узмор'я, а також старообрядницького селища Анкудінове
З міста шлях до «0 км» пролягає вздовж островів дельти. Як химерно тут вигадка переплітається з реальними історичними фактами. У билинах співається про те, що річка потекла з пронизаного мечем серця російського богатиря Дунаю Івановича. Вона носила на своїх хвилях човни з воїнами Святослава і купецькі судна з російськими товарами. До цих пір місцеві жителі розповідають легенду, про нібито затонувшому біля острова Піщаний торговому кораблі з купецькою донькою на борту. Щоправда це чи ні, залишається тільки здогадуватися. Не раз проходили по ній козацькі «чайки» запорожців і бойові кораблі російського флоту під час численних воєн з Туреччиною. А як часто тут змінювалися власники цих земель. На острові Анкудінова можна побачити улюблене місце відпочинку румунського імператора Міхая I. На островах Очаковський і Анкудінова з турецьких часів збереглася частина колись старообрядницького селища, що зародилося на початку XVIII ст. Дивовижна картина цього селища. Будинки розташовані вздовж окраїнної частини островів праворуч і ліворуч, а центральною вулицею служить річковий канал. Можна тільки здогадуватися з якоюсь неймовірною старанністю і працьовитістю, з якоюсь глибокою вірою в майбутнє, освоювали перші поселенці – липовані ці болотисті місця Дунаю. Далі туристична стежка пролягає територією охоронної зони Дунайського біосферного заповідника. Де ще, як не тут, можна зустріти відразу стільки рідкісних представників птахів, недарма орнітологи називають між собою дельту Дунаю «мотель пернатих». Ось кружляє над островом у пошуках видобутку хижак – орлан-білохвіст, ось причаїлася в очеретах сіра чапля, а високо в небі ширяють пелікани, здійснюючи свій таємничий танець. А навколо пишнота заповідних чагарників дельти і місця, «де не ступала нога людини». Але наполегливо несе свої швидкі води річка до Чорного моря. І ось він – довгоочікуваний «0км», де з'єднуються дві неприборкані водні стихії – річка та море. Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад як разюче відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись здавалося б воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю, відчуваєш себе невід'ємною частиною цієї досконалості і віриш, що будь-яке загадане тобою тут бажання обов'язково збудеться.

      

12:45 - Рибальський пікнік на острівній зеленій стоянці «КВАКЕНБУРГ» (дунайська юшка, приготовлена на дров'яному вогні, місцеве вино «Новак», фіточай на багатті зі старовинного дров'яного самовару), купання, відпочинок.

          

Повернення на туристичний комплекс «Пелікан»,  додаткові послуги
19:30 - Вечеря в очеретяному павільйоні на березі річки

3 день
08:30 - Сніданок у тростинному павільйоні на березі річки, звільнення номерів.
09:30 - Пішохідна екскурсія старою частиною м. Вилкове з можливістю факультативного відвідування картинної галереї місцевого художника та інформаційно-туристичного центру Дунайського біосферного заповідника.
На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам'ятками є три храми, з яких два старообрядницькі, адже досі більшість жителів міста становлять саме старовіри. По ходу екскурсії можна ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців нашого краю. Але як тільки ви потрапляєте в стару частину Вилкового, починаєте розуміти, в чому його унікальність, що приваблює сюди не тільки туристів з України, але й з багатьох зарубіжних країн. Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» та «українською Венецією». У старої частини міста ви потрапляєте в дивовижний світ. Уздовж і поперек перетинають її великі і маленькі канали, або, як тут називають, — ерики. Через ерики перекинуто мальовничі горбаті містки. Снують дерев'яні човники, єдиний транспорт, яким тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажі. Ніби тут зупинився час.

             
12:00 – Водна екскурсія вздовж прибережної частини м. Вилкове
14:00 – Прибуття на туристичний комплекс «Пелікан». Пікнік із шашликом на березі річки, додаткові послуги
17:00 – Від'їзд групи з м. Вилкове

 
ВАРТІСТЬ ТУРУ у 2021 р., грн/чол.

Кількість осіб 10 11 12 13 14
Вартість 1900 1870 1840 1810 1780

У вартість входить:

Проживання (Гостьовий будинок "Пелікан")
Харчування (2 вечері, 2 сніданки, рибальський пікнік і пікнік з шашликом)
Екскурсійна програма (водні екскурсійні програми «Дунайська дельта 0 км», "Українська Венеція", пішохідна екскурсія старою частиною міста)
У вартість не входить:
Особисті витрати
Додаткові послуги
Сувенірна продукція
Трансфер
Відвідування картинної галереї
Відвідування інформаційного центру ДБЗ
Склад групи

Мінімальна група для проведення туру - 10 дорослих осіб
Процедура замовлення туру
Тур вважається замовленим після погодження дати та умов його проведення, а також 100% передоплати.
У разі відмови від оплаченого туру стягується неустойка (% від вартості туру):
- за 20 днів до поїздки без штрафних санкцій;
- за 10 днів до поїздки – 25% вартості туру;
- за 5 днів до поїздки –50% вартості туру;
- менше 3-х днів -100% вартості туру.

Примітки
Тривалість туру за попередньої узгодженості може бути збільшена та скоригована з максимальним урахуванням побажань туристів
Водні екскурсії виконуються на туристичному мотоботі на кшталт «Магуна».
У вартість туру закладено сніданки із розрахунку 70 грн/ос. та вечері з розрахунку 145 грн/ос.
Послуги англо-німецького гіда – 350 грн/год.
Додаткові послуги: шашлик зі свинини або риби (замовляється заздалегідь), місцеве сухе вино «Новак», прохолодні напої, прокат вудок, прокат швидкісних човнів, мотоботів і пр, надаються за додаткову плату.
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру та час проведення екскурсій без зменшення загального обсягу та якості наданих послуг.
ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА!!! Кожен дорослий турист під час поїздки повинен мати при собі паспорт, дитина – свідоцтво про народження!
Можливе замовлення трансферу з Одеси – оплачується додатково

Вилково, Дунай, 0км28.02.2015, 362 просмотра.


Туроператор "Вилкове-Пелікан-Тур"
Ліцензія АБ 566380
2005-2023
Система управління сайтомHostCMS

pelican.base.vilkovo

pelican.travel

VilkovoPelicanTour

Офіс у Вилковому
Офіс в Одесі