Главное меню

Вилкове

Дводенний тур на період воєнного стану

Дводенний Тур 2024 

(2 дні 1 ніч)

(Тур на період воєнного стану)

               

          Дві природні стихії: найбільша європейська річка та Чорне море створили на самому південному заході України справжнє диво – дельту Дунаю – найбільше водно-болотне угіддя світового значення, останню «живу» дельту Європи. В силу багатьох обставин цей унікальний природний куточок зберіг свій незайманий первозданний образ. Тут природа, а за нею і люди, які досі живуть за віковими непорушними законами. У цьому чудовому куточку Вам пропонується по-справжньому відволіктися від виснажливої ​​міської метушні, розслабитися і відпочити на фоні унікальної природи. Розміщення у котеджах з усіма зручностями «Pelican-City».

         Захоплююча екскурсійна програма, знайомство з унікальною фауною і флорою дельти Дунаю, майстерно приготовлена на дров'яному вогні рибальська юшка з знаменитим місцевим вином «Новак», ароматні шашлики, фіточай на місцевих травах з дров'яного самовару в поєднанні з відпочинком на березі реки. і особливо незабутнім.

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день

Зустріч групи на Комплексі «зеленого» туризму «Пелікан».

Сніданок на березі Дунаю (яєчня, млинці з сиром та медом, хліб, кава/чай)

Пішохідна екскурсія старою частиною міста з відвідуванням єриків - каналів (вулиць) Української Венеції - близько 1,5 години + краєзнавчий музей.

Поселення у котеджах категорії "стандарт" з усіма зручностями (двомісне розміщення) «Pelican-City» розташовані безпосередньо на березі Дунаю на Комплексі «зеленого» туризму «Пелікан».

Самостійний відпочинок, додаткові послуги, рибалка в зарибленому озері.

              

Обід у павільйоні на березі річки з рибальською дунайською юшкою, приготовленою на дров'яному вогні, відомим місцевим вином «Новак», фіточаєм на травах із старовинного дров'яного самовару, відпочинок на березі річки – близько 2-х годин.

Відпочинок на території (волейбол, купання та шезлонги на березі річки).