Главное меню

Вилкове

Дивовижна дельта

ОБОВ'ЯЗКОВИЙ УМОВ ПОЇЗДКИ!
Кожен дорослий турист, під час поїздки до Вилкового, повинен мати при собі паспорт,
дитина – свідоцтво про народження!

           
ПРОГРАМА ТУРУ

07:00 Виїзд з Одеси на комфортабельному автобусі від залізничного вокзалу.

10:30 Прибуття у м. Вилкове. Пішохідна екскурсія старою частиною міста з відвідуванням ериків – каналів (вулиць) Української Венеції - біля 1,5 години. Перша зустріч з містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку - румунський острів Летя. Звідси від пам'ятника старообрядцям – засновникам міста розпочинається екскурсія маленьким, провінційним українським містечком Вилкове. На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам'ятками є три храми, з яких два старообрядницькі, адже досі більшість жителів міста становлять саме старовіри. По ходу екскурсії можна ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців нашого краю. Але як тільки ви потрапляєте в стару частину міста Вилкове, починаєте розуміти, в чому його унікальність, що приваблює сюди не тільки туристів з України, але й з багатьох зарубіжних країн. Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» та «українською Венецією». У староій частині міста ви потрапляєте в дивовижний світ. Уздовж і поперек перетинають  великі і маленькі канали, або, як тут називають, — ерики. Через ерики дерев'яні мальовничі  мости. Плавють дерев'яні човники, єдиний транспорт, яким тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажі. Ніби тут зупинився час.

                  

Факультативно - Відвідування Візитцентру Дунайського біосферного заповідника або місцевого краєзнавчого музею

12:00 Водна екскурсія на обладнаному прогулянковому судні дельтою Дунаю рукавами Очаківський та Анкудінове, знайомство з культурою природокористування у дельті, традиціями та побутом місцевого населення, прибуття на комплекс зеленого туризму «Пелікан» – бля 1 години.
Як химерно тут вигадка переплітається з реальними історичними фактами. У билинах співається про те, що річка потекла з пронизаного мечем серця  богатиря Дунаю Івановича. Вона носила на своїх хвилях човни з воїнами Святослава і купецькі кораблі з  товарами. До цих пір місцеві жителі розповідають легенду, про нібито затонувший біля острова Піщаний торговий корабель з купецькою донькою на борту. Щоправда це чи ні, залишається тільки здогадуватися. Не раз проходили по ній козацькі «чайки» запорожців і бойові кораблі російського флоту під час численних воєн з Туреччиною. А як часто тут змінювалися власники цих земель. На острові Анкудінове можна побачити улюблене місце відпочинку румунського імператора Міхая I. На островах Очаківський і Анкудінове з турецьких часів збереглася частина, колись старообрядницького селища, що зародилося на початку XVIII ст. Дивовижна картина цього селища. Будинки розташовані вздовж окраїни частини островів праворуч і ліворуч, а центральною вулицею служить річковий канал. Можна тільки здогадуватися з якою неймовірною старанністю і працьовитістю, з якою глибокою вірою в майбутнє, освоювали перші поселенці – липовани ці болотисті місця Дунаю.

13:00 Пікнік на території комплексу зеленого туризму «Пелікан» з рибальською дунайською юшкою, приготовленою на дров'яному вогні, вином «Новак», фіточаєм на травах зі старовинного дров'яного самовару, відпочинок, купання, риболовля - біля 3 годин.
На території комплексу зеленого туризму «Пелікан», площею близько 2 га, з доглянутими природними газонами та квітниками, розташоване: внутрішнє зариблене озеро з обладнаними місцями для риболовлі, романтична набережна зі столиками, відокремлені альтанки та павільйони, дитячий та спортивний майданчики, причали для катерів та човнів, пляжні лежаки та лавки, великий вибір плавзасобів, лазня на дровах, обладнані дворові туалети, зручний паркінг для авто та катерів, працює кухня з місцевими та традиційними стравами.


                         

16:00 Виїзд до Одеси.
19:30 Прибуття в Одесу на залізничний вокзал.

ВАРТІСТЬ ТУРУ у 2020 р., грн / ос.

Тур з проїздом з Одеси

Тур без проїзду         

          Дорослі       

                    Діти               

          Дорослі        

              Діти           

     735    

   710

335

300

Транспорт. Тури з Одеси здійснюються на комфортабельних автобусах єврокласу

Склад групи:
Мінімальна група для туру з водною прогулянкою — 16 дорослих.

Процедура замовлення туру

Тур вважається замовленим після погодження дати та умов його проведення, а також 100% передоплати.
У разі відмови від оплаченого туру стягується неустойка (% від вартості туру):

  • - за 20 днів до поїздки без штрафних санкцій;
    - за 10 днів до поїздки – 25% від  вартості туру;
  • - за 5 днів до поїздки –50% від вартості туру;
    - менше 3-х днів -100% від вартості туру.

Примітка

Додаткові послуги (див. спец. прайс лист): шашлик зі свинини або риби (замовляється завчасно), місцеве сухе вино «Новак», прохолодні напої, прокат вудок, прокат швидкісних човнів, мотоботів та ін., надаються за додаткову плату.
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру та час проведення екскурсій без зменшення загального обсягу та якості наданих послуг.
ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА!!! Кожен дорослий турист під час поїздки повинен мати при собі паспорт, дитина – свідоцтво про народження!

Туры в Вилково, Вилково, озеро28.02.2015, 362 просмотра.


Туроператор "Вилкове-Пелікан-Тур"
Ліцензія АБ 566380
2005-2023
Система управління сайтомHostCMS

pelican.base.vilkovo

pelican.travel

VilkovoPelicanTour

Офіс у Вилковому
Офіс в Одесі