Главное меню

Вилкове

Острів Єрмаків

Тур включає рибальський пікнік на острівній зеленій стоянці «КВАКЕНБУРГ». На території стоянки пізнавальні стенди та експозиції під відкритим небом!

Майстерно приготовлена на дров'яному вогні рибальська юшка з відомим місцевим вином «Новак», чай на місцевих травах з дров'яного самовару з місцевим медом зроблять Вашу подорож захоплюючою та особливо незабутньою.

ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ ПОДОРОЖЖІ
Кожен дорослий турист, під час поїздки до м  Вилкове, повинен мати при собі паспорт,
дитина – свідоцтво про народження!

ПРОГРАМА ТУРУ

07:00 Виїзд із Одеси.
Збір групи біля головного входу до залізничного вокзалу, посадка в комфортабельний автобус. Коротка інформація супроводжуючого про майбутній день і програму відпочинку. Дорога до най південно-західної точки України — Вилкове, дельта Дунаю.
Дорогою передбачено 1 технічну зупинку.

10:30 Прибуття у Вилкове, на річковий вокзал.
Зустріч групи професійним екскурсоводом, який буде з нами весь день і познайомить із цим незабутнім краєм.
Автобусно-пішохідна екскурсія старою частиною міста з відвідуванням ериків – каналів Української Венеції — біля 1 години.
Перша зустріч із містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку - румунський острів Летя. Звідси від пам'ятника старообрядцям – засновникам міста розпочинається екскурсія маленьким, провінційним українським містечком Вилкове. На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам'ятками є три храми, з яких два старообрядницькі, адже досі більшість жителів міста становлять саме старовіри. По ходу екскурсії можна ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців нашого краю. Але як тільки ви потрапляєте в стару частину м. Вилкове, починаєте розуміти, в чому його унікальність, що приваблює сюди не тільки туристів з України, але й з багатьох зарубіжних країн. Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» та «українською Венецією». У старій частині міста ви потрапляєте в дивовижний світ. Уздовж і поперек місто перетинають великі і маленькі канали, або, як тут називають, — ерики. Через ерики перекинуто мальовничі горбаті містки. Плавають дерев'яні човники, єдиний транспорт, яким тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажі. Ніби тут зупинився час.


               

11:30 Попереду ще одна приємна частина подорожі - обід на території зеленої стоянки «Пелікан», де на нас чекає відома Вілківська юшка, неповторний місцевий колорит та багато іншого.

Як химерно тут вигадка переплітається з реальними історичними фактами. У билинах співається про те, що річка потекла з пронизаного мечем серця  богатиря Дунаю Івановича. Вона носила на своїх хвилях човни з воїнами Святослава і купецькі судна з  товарами. До цих пір місцеві жителі розповідають легенду, про нібито затонувший біля острова Піщаний торговий корабель з купецькою донькою на борту. Щоправда це чи ні, залишається тільки здогадуватися. Не раз проходили по ній козацькі «чайки» запорожців і бойові кораблі російського флоту під час численних воєн з Туреччиною. А як часто тут змінювалися власники цих земель. На острові Анкудінове можна побачити улюблене місце відпочинку румунського імператора Міхая I. На островах Очаковський і Анкудінове з турецьких часів збереглася частина, колись старообрядницького селища, що зародилося на початку XVIII ст. Дивовижна картина цього селища. Будинки розташовані вздовж окраїни частини островів праворуч і ліворуч, а центральною вулицею служить річковий канал. Можна тільки здогадуватися з якою неймовірною старанністю і працьовитістю, з якою глибокою вірою в майбутнє, освоювали перші поселенці – липовані ці болотисті місця Дунаю.

     

     

14:30 Відправлення на екскурсію на острів Єрмаків річковими каналами: Очаківський, Кілійський, Соломонов (навколо острова). Тривалість екскурсії 4,5 години. Повернення в м. Вилкове  дельтою Дунаю, рукавами  Анкудинове та Очаківське.
19:00 Від'їзд групи з м. Вилкове.
22:30 Прибуття групи до м. Одеса.

ВАРТІСТЬ ТУРУ в 2021р., грн/ос.

Тур з проїздом з Одеси Тур без проїзду         
          Дорослі                             Діти                           Дорослі        
              Діти             
      1040    1015 600 570
Транспорт. Тури з Одеси здійснюються на комфортабельних автобусах єврокласу
 

 

Склад групи:

Мінімальна група для туру з водною прогулянкою — 16 дорослих.

Процедура замовлення туру:

Тур вважається замовленим після узгодження дати та умов його проведення, а також 100% передоплати.
У разі відмови від оплаченого туру, стягується неустойка (% від вартості туру):

за 20 днів до поїздки без штрафних санкцій;
за 10 днів до поїздки – 25% від вартості туру;
за 5 днів до поїздки –50% від  вартості туру;
менше 3-х днів –100%  від вартості туру.

Примітка

Мотобот типу «Магуна» обладнаний доще- і сонцезахисним тентом.
ОСТРОВНА ЗЕЛЕНА СТОЯНКА «КВАКЕНБУРГ» до Ваших послуг - просторі нові павільйони, добре обладнана набережна з лежаками та садовими лавками для відпочинку біля річки. Тільки тут Ви зможете відвідати острівний старовинний липованський будинок, в одній із кімнат якого відтворено традиційний інтер'єр багатодітної рибальської родини. На інформаційних стендах познайомитеся з етапами формування дельти, історією м. Вилкове та острівного селища Анкудінове, унікальною природою Дунайського біосферного заповідника, традиціями природокористування. До послуг гостей експозиції під відкритим небом: рибні промисли, використання очерету, дельтове виноробство, місцеве бджільництво та човникова майстерня Оглядова вежа дозволить Вам поглянути на дельту з висоти пташиного польоту. Старий фруктовий сад, доглянуті природні газони, дерев'яні містки та тростникові альтанки прикрасять ідилію Вашого відпочинку на нашій садибі.
Додаткові послуги (надаються за додаткову плату): відвідування символічного «0» км Дунаю, місцеве вино «Новак», місцевий мед, кава, чай, прокат човнів та ін.
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру та час проведення екскурсій без зменшення загального обсягу та якості наданих послуг.
ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА!!! Кожен дорослий турист під час поїздки повинен мати при собі паспорт, дитина – свідоцтво про народження!

 

0км, Ермаков, Туры в Вилково, Вилково02.02.2015, 353 просмотра.


Туроператор "Вилкове-Пелікан-Тур"
Ліцензія АБ 566380
2005-2023
Система управління сайтомHostCMS

pelican.base.vilkovo

pelican.travel

VilkovoPelicanTour

Офіс у Вилковому
Офіс в Одесі