Главное меню

Вилкове

Місто на воді

обов'язково умів пОЇЗДКІ!
КОЖЕН дорослий турист, во время поїздкі у Вилковому, винен мати при Собі паспорт,
дитина - свідоцтво про народження!


ПРОГРАМА ТУРУ1 1: 00   Зустріч групи в   Вилкове. Пішохідна екскурсія по   старій частині міста з   відвідуванням єриків – каналів   (вулиць) Української Венеції   —   близько 1,5 години
Перша зустріч з   містом Вилкове відбувається на   березі Дунаю. Навпаки через річку румунський острів   Летівши. Звідси від   пам'ятника старообрядцям – засновникам міста починається екскурсія по   маленькому, провінційному українському містечку Вилкове. На   перший погляд, місто нічим особливим не   відрізняється. Головними архітектурними пам'ятками є три   храму, з   яких два   старообрядницьких, адже до   сих   пор   більшість жителів міста складають саме старовіри. За   ходу екскурсії можна ознайомитися з   релігією, особливостями побуту та   культури старообрядців нашого краю. Але   як   тільки ви   потрапляєте в   стару частину Вилково, починаєте розуміти, в   ніж   ж його   унікальність, що   притягує сюди не   тільки туристів з   України, але   і   з   багатьох зарубіжних країн. Його   називають   « містом   рибалок і   смоляних човнів & raquo;,   « містом   72 островів & raquo; і   « української   Венецією ». В   старій частині міста ти   потрапляєш в   дивовижний світ. Уздовж і   поперек перетинають її   великі і   маленькі канали, або, як   їх   тут називають,   — єрики. Через єрики перекинуті мальовничі горбаті містки. Снують дерев'яні човники, єдиний транспорт, на   якому тут можна пересуватися. Все   незвично в   такому міському пейзажі. Як   ніби тут зупинився час. І   помічаєш якесь дивне поєднання пожвавлення і   тиші.

12: 30   Відвідування інформаційного центру Дунайського біосферного заповідника   —   близько 30 хвилин.
У залі Інформаційного центру розміщені експозиції, проводиться екскурсія, а так же демонструється фільм про Дунайському біосферному заповіднику.

         

13: 00   Водна екскурсія на   обладнаному прогулянковому судні по   дельтового рукаву Кілійський і   гирлах Очаківське, Анкудінове, знайомство з   культурою природокористування в   дельті, традиціями і   побутом місцевого населення,   —   близько 1 години.
Як вигадливо тут вигадка переплітається з   реальними історичними фактами. В   билинах співається про   тому, що   річка потекла з   пробитого мечем серця російського богатиря Дуная Івановича. Вона   носила на   своїх хвилях тури з   воїнами Святослава і   купецькі суду з   російськими товарами. До   сих   пор   місцПерші жителі розповідають легенду, про   нібито затонулому біля   острова Піщаний торговому кораблі з   купецької донькою на   борту. Правда це   чи ні, залишається тільки здогадуватися. Чи не   раз   проходили по   ній   козацькі « чайки & raquo; запорожців і   бойові кораблі російського флоту в   час численних воєн з   Туреччиною. А   як   часто тут   змінювалися власники цих земель. На   острові Анкудінове можна побачити улюблене місце відпочинку румунського імператора Міхая I. На   островах Очаківський і   Анкудінове з   турецьких часів збереглася частина   колись   старообрядницького селища, що зародився в   початку XVIII в. Дивна картина цього селища. Будинки розташовані вздовж окраїнної частини островів справа і   зліва, а   центральною вулицею служить річковий канал. Можна тільки здогадуватися з   яким неймовірною ретельністю і   працьовитістю, з   якою глибокою вірою в   майбутнє, освоювали перші поселенці – липовани ці   болотисті місця Дунаю.

Можливе замовлення   Додаткових послуг.

Відбуття з   г. Вилкове.
Прибуття в Одесу

Вартість туру в 2021 р грн / чол.

Тур з   проїздом   з   Одеси

Тур без   проїзду            

          Дорослі          

                    Діти

          Дорослі          

              Діти              

        620

  595

175

150

Транспорт.   Тури з   Одеси   здійснюються на   комфортабельних автобусах єврокласу    


Склад групи </ strong >

  • Мінімальна група для   туру з   водної прогулянкою — 16 дорослих.

Процедура замовлення туру

  • Тур вважається замовленим після узгодження дати і   умов його   проведення, а   також 100% передоплати.
  • У   разі відмови від   сплаченого туру стягується неустойка   (% від   вартості туру):   < / span>

- за 20 днів до поїздки без штрафних санкцій;
- за 10 днів до поїздки – 25% від вартості туру;
- за 5 днів до поїздки – 50% від вартості туру;
- менше 3-х днів – 100% від вартості туру.

Примітка

  • Додаткові послуги   (див. спец. прайс лист): шашлик з   свинини   або риби   (замовляється   завчасно), місцеве сухе вино   « Новак », прохолодні напої, прокат вудок, прокат швидкісних човнів, мотоботів і   пр,   надаються за   додаткову плату.
  • Фірма залишає за   собою право змінювати програму туру і   час проведення екскурсій без   зменшення загального обсягу та   якості послуг, що надаються.
  • ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА !!!   Кожен дорослий турист, під час поїздки, повинен мати при собі паспорт, дитина - свідоцтво про народження!

Туры в Вилково, Вилково15.03.2016, 324 просмотра.


Туроператор "Вилкове-Пелікан-Тур"
Ліцензія АБ 566380
2005-2023
Система управління сайтомHostCMS

pelican.base.vilkovo

pelican.travel

VilkovoPelicanTour

Офіс у Вилковому
Офіс в Одесі