Главное меню

Вилкове

Дунайська дельта - 0 км

Тур включає рибальський пікнік на острівній зеленій садибі-музеї «КВАКЕНБУРГ» або території комплексу зеленого туризму «ПЕЛІКАН»
!!! Екскурсійна програма на «0 км» проводиться за кільцевим маршрутом !!!

Вам пропонується провести незабутній час у дельті Дунаю – краї унікальної природи, повноводних рибних русел, безкрайніх очеретяних заростей та заплавних лісів — останній «живій» дельті Європи. Майстерно приготована на дров'яному вогні рибальська юшкаа з відомим вином «Новак», чай на місцевих травах з дров'яного самовару з місцевим медом зроблять Вашу подорож захоплюючу і особливо незабутньою.

ДАТИ ВИЇЗДІВ


ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ ПОДОРОЖЖІ
Кожен дорослий турист, під час поїздки до м. Вилкове, повинен мати при собі паспорт,
дитина – свідоцтво про народження!


ПРОГРАМА ТУРУ

                                                           

06:45 Збір групи (головний вхід залізничного вокзалу)
07:00 Виїзд із Одеси

10:30 Прибуття у м. Вилкове на річковий вокзал. Зустріч групи професійним екскурсоводом, який буде з нами весь день і познайомить із цим незабутнім краєм. Автобусно-пішохідна екскурсія старою частиною міста з відвідуванням ериків – каналів (вулиць) Української Венеції — біля 1 години. Перша зустріч із містом Вилкове відбувається на березі Дунаю. Навпроти через річку румунський острів Летя. Звідси від пам'ятника старообрядцям – засновникам міста, розпочинається екскурсія маленьким, провінційним українським містечком Вилкове. На перший погляд, місто нічим особливим не відрізняється. Головними архітектурними пам'ятками є три храми, з яких два старообрядницькі, адже досі більшість жителів міста становлять саме старовіри. По ходу екскурсії можна ознайомитися з релігією, особливостями побуту та культури старообрядців нашого краю. Але як тільки ви потрапляєте в стару частину м. Вилкове, починаєте розуміти, в чому його унікальність, що приваблює сюди не тільки туристів з України, але й з багатьох зарубіжних країн. Його називають «містом рибалок і смоляних човнів», «містом 72 островів» та «українською Венецією». У старій частини міста ви потрапляєте в дивовижний світ. Уздовж і поперек перетинають її великі і маленькі канали, або, як тут називають, — ерики. Через ерики перекинуто мальовничі горбаті містки. Плавають дерев'яні човники, єдиний транспорт, яким тут можна пересуватися. Все незвично в такому міському пейзажі. Ніби тут зупинився час. Далі, пересуваючись  острівною частиною міста, ви прямуєте до комплексу зеленого туризму  «Пелікан», звідки і почнеться захоплююча подорож до «0 км».

         
 
         


11.30 Попереду ще одна приємна частина подорожі - посадка на плавзасіб і переїзд на острівну зелену липованську садибу «Квакенбург», де нас чекає відома Вилківська юшка, неповторний місцевий колорит і багато іншого.
12:00 Прибуття на острівну зелену стоянку «Квакенбург».

          

Рибальський пікнік з дунайською юшкою, приготовленою на дров'яному вогні, вином «Новак», фіточаєм на травах зі старовинного дров'яного самовару з місцевим медом, відпочинок, купання, риболовля — 2 години. До Ваших послуг просторі нові павільйони, добре обладнана набережна з лежаками та садовими лавками для відпочинку у річки. Тільки тут Ви зможете відвідати острівний старовинний липованський будинок, в одній із кімнат якого відтворено традиційний інтер'єр багатодітної рибальської родини. На інформаційних стендах познайомитеся з етапами формування дельти, історією м. Вилкове та острівного селища Анкудінове, унікальною природою Дунайського біосферного заповідника, традиціями природокористування. До послуг гостей експозиції під відкритим небом: рибні промисли, використання очерету, дельтове виноробство, місцеве бджільництво та човникова майстерня. Оглядова вишка дозволить Вам подивитися на дельту з висоти пташиного польоту. Старий фруктовий сад, доглянуті природні газони, дерев'яні містки та очеретяні альтанки прикрасять ідилію Вашого відпочинку на нашій садибі.

        

14:00 Водна екскурсія дельтою на обладнаному прогулянковому судні гирлами Очаківське та Анкудінове з відвідуванням старообрядницького селища Анкудінове. Знайомство з культурою природокористування в дельті, традиціями та побутом місцевого населення. Відвідування заповідного узмор'я, символічного «0» км - місця впадання Дунаю у Чорне море.

З міста шлях до «0 км» пролягає вздовж островів дельти. Як химерно тут вигадка переплітається з реальними історичними фактами. У билинах співається про те, що річка потекла з пронизаного мечем серця  богатиря Дунаю Івановича. Вона носила на своїх хвилях човни з воїнами Святослава і купецькі судна з  товарами. До цих пір місцеві жителі розповідають легенду, про нібито затонувший біля острова Піщаний торговий корабель з купецькою донькою на борту. Щоправда це чи ні, залишається тільки здогадуватися. Не раз проходили по неї козацькі «чайки» запорожців і бойові кораблі російського флоту під час численних воєн з Туреччиною. А як часто тут змінювалися власники цих земель.
На острові Анкудінове можна побачити улюблене місце відпочинку румунського імператора Міхая I. На островах Очаковський і Анкудінове з турецьких часів збереглася частина колись старообрядницького селища, що зародилося на початку XVIII ст. Дивовижна картина цього селища. Будинки розташовані вздовж окраїнної частини островів праворуч і ліворуч, а центральною вулицею служить річковий канал. Можна тільки здогадуватися з якою неймовірною старанністю і працьовитістю, з якою глибокою вірою в майбутнє, освоювали перші поселенці – липовані ці болотисті місця Дунаю.
Далі туристична стежка пролягає територією охоронної зони Дунайського біосферного заповідника. Де ще, як не тут, можна зустріти відразу стільки рідкісних представників птахів, недарма орнітологи називають між собою дельту Дунаю «мотель пернатих». Ось кружляє над островом у пошуках видобутку хижак – орлан-білохвіст, ось причаїлася в очеретах сіра чапля, а високо в небі ширяють пелікани, здійснюючи свій таємничий танець. А навколо пишнота заповідних чагарників дельти і місця, «де не ступала нога людини». Але наполегливо несе свої швидкі води річка до Чорного моря.
І ось він – довгоочікуваний «0км», де з'єднуються дві неприборкані водні стихії – річка та море. Іноді природа дозволяє побачити людині дивовижні речі, наприклад як  відрізняються один від одного каламутна річкова вода Дунаю і блакитна гладь моря, зливаючись здавалося б воєдино. Саме тут відчуваєш безкраї простори і багатства цього краю, відчуваєш себе невід'ємною частиною цієї досконалості і віриш, що будь-яке загадане тобою тут бажання обов'язково збудеться.

       

17:45 Повернення у м. Вилкове, на територію комплексу зеленого туризму "Пелікан".
18:00 Від'їзд групи з м. Вилкове.
21:00 Прибуття до м. Одеси (до головного входу залізничного вокзалу)


ВАРТІСТЬ ТУРУ у 2021 р., грн / чол.

Тур з проїздом з Одеси

Тур без проїзду          

          Дорослі        

                    Діти                

          Дорослі        

              Діти             

    985       

945

540

500

Транспорт. Тури з Одеси здійснюються на комфортабельних автобусах єврокласу

 

Склад групи

Мінімальна група для туру з водною прогулянкою — 16 дорослих.

Процедура замовлення туру

Тур вважається замовленим після узггодження дати та умов його проведення, а також 100% передоплати.
У разі відмови від оплаченого туру стягується неустойка (% від вартості туру):

за 20 днів до поїздки без штрафних санкцій;
за 10 днів до поїздки – 25% від вартості туру;
за 5 днів до поїздки –50% від вартості туру;
менше 3-х днів –100% від вартості туру.

Примітка

Додаткові послуги (див. спец. прайс лист): шашлик зі свинини або риби (замовляється заздалегідь), місцеве сухе вино «Новак», прохолодні напої, прокат вудок, прокат швидкісних човнів, мотоботів та ін, надаються за додатокову сплату.
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру та час проведення екскурсій без зменшення загального обсягу та якості наданих послуг.
ОБОВ'ЯЗКОВА УМОВА!!! Кожен дорослий турист під час подорожі повинен мати при собі паспорт, дитина – свідоцтво про народження!

 

0км, Туры в Вилково, Вилково02.02.2015, 407 просмотров.


Туроператор "Вилкове-Пелікан-Тур"
Ліцензія АБ 566380
2005-2023
Система управління сайтомHostCMS

pelican.base.vilkovo

pelican.travel

VilkovoPelicanTour

Офіс у Вилковому
Офіс в Одесі