Главное меню

Вилкове

Виїзні урочисті заходи

Дельта Дунаю та своєрідне містечко Вилкове – Українська Венеція – найцікавіше місце для проведення, фото- та відеозйомки різнопланових урочистих заходів (весілля, день народження, знаменна дата тощо).
Комплекс зеленого туризму «Пелікан» місцевого туроператра «Вилкове-Пелікан-Тур», розташований безпосередньо на березі Дунаю на околиці Вилкове пропонує повний комплекс послуг із забезпечення прийому та сприяння в організації заходу: розміщення, харчування (включаючи виїзне), водний та наземний транспорт.
Для любителів зйомки живої природи та, особливо, птахів надається повний комплекс послуг від рекомендації районів зйомки, оптимальних плавзасобів, підготовки укриттів, знімальних скрадків тощо до професійних консультацій «колег по захопленню».
У нас Ви зможете відобразити незабутні моменти життя на тлі унікальної природи і все це поєднати з приємним проведенням часу.
До кожного замовлення забезпечується індивідуальний підхід, гнучка система послуг та цінової політики з максимальним урахуванням побажань та фінансових можливостей гостей.


Вилково24.03.2015, 305 просмотров.


Туроператор "Вилкове-Пелікан-Тур"
Ліцензія АБ 566380
2005-2023
Система управління сайтомHostCMS

pelican.base.vilkovo

pelican.travel

VilkovoPelicanTour

Офіс у Вилковому
Офіс в Одесі