Главное меню

Вилкове

Тренувальні збори веслярів

У кліматичних умовах України через замерзання майже всіх водойм  існує проблема здійснення тренувальних зборів спортсменів-гребців на байдарках і кано, а також практичних занять любителів веслування в осінньо-зимовий період. Ситуація істотно погіршилася після анексії Криму і фінансових складнощів, що повсюдно виникають, з організацією тренувань у «теплому зарубіжжі». Приємним винятком у цьому плані є найпівденніша доступна для спортсменів точка України - майже дельта Дунаю, що незамерзає, в районі м. Вилкове, більш відомого як Українська Венеція. Безліч захищених від вітру тихих рукавів дельти, великий штучний канал на околицях містечка створюють дуже сприятливі умови для тренувань веслярів.

Соревнования гребцов bajdarki  

Комплекс зеленого туризму «Пелікан» місцевого туроператра «Вилкове-Пелікан-Тур», розташований безпосередньо на березі Дунаю на околиці Вилкове пропонує оптимальні умови для тренувальних зборів веслярів. Тут може одночасно розміститися до 50 людей. При цьому пропонується 2 варіанти розміщення: економваріант у упорядкованому гостьовому будинку «Пелікан» на 14 спальних місць та бізнес-варіант у 12 упорядкованих котеджних номерах «Пелікан-Сіті» на 24-36 спальних місць. Комплекс пропонує різні варіанти харчування безпосередньо в районі розміщення веслярів. Також надаються послуги катерів для супроводу груп під час тренувань. Також можна взяти в оренду невеликі човни для тренерського супроводу тренувань. Зручна човнова гавань з пристосованими місцями для посадки в плавзасоби забезпечують зручний вихід веслярів на воду. Зелені сумінні лужка зручні для берегового зберігання байдарок і кано.
Доглянута територія Комплексу з мальовничими набережними та альтанками, індивідуальний підхід до запитів конкретних груп створюють сприятливу атмосферу під час тренувальних зборів.

Нижче наведено рекомендаційний лист старшого тренера збірної України, заслуженого майстра спорту М.А. Лучникаrecom-grebcov

 
 
 
 
 

Вилково10.03.2015, 315 просмотров.


Туроператор "Вилкове-Пелікан-Тур"
Ліцензія АБ 566380
2005-2023
Система управління сайтомHostCMS

pelican.base.vilkovo

pelican.travel

VilkovoPelicanTour

Офіс у Вилковому
Офіс в Одесі