Главное меню

Вилкове

Зйомки фільмів

Дельта Дунаю та своєрідне містечко Вилкове – Українська Венеція – найцікавіше місце для зйомки різнопланових фільмів про унікальну природу дельти, традиційне природокористування, а також документальних, історичних та художніх стрічок – як професійних кіностудій, так і аматорських фільмів та різнопланової фотозйомки.
Комплекс зеленого туризму «Пелікан» місцевого туроператра «Вилкове-Пелікан-Тур», розташований безпосередньо на березі Дунаю на околиці Вилкове пропонує повний комплекс послуг із забезпечення зйомки різнопланових фільмів: розміщення, харчування (включаючи виїзне на знімальні майданчики), водний та наземний транспорт. Співробітники Комплексу допоможуть з пошуком натурних об'єктів, у виборі та освоєнні локацій, доборі реквізиту, місцевих персонажів, а також у відповідності до зйомок з місцевою владою.
Для любителів зйомки живої природи та, особливо, птахів надається повний комплекс послуг від рекомендації районів зйомки, оптимальних плавзасобів, підготовки укриттів, знімальних скрадків тощо до професійних консультацій «колег по захопленню».
До кожного замовлення забезпечується індивідуальний підхід, гнучка система послуг та цінової політики з максимальним урахуванням побажань та фінансових можливостей гостей.

Нижче наведено рекомендаційний лист виконавчого продюсера "1+1 Продакшн"


recomandation 1+1


Вилково10.03.2015, 312 просмотров.


Туроператор "Вилкове-Пелікан-Тур"
Ліцензія АБ 566380
2005-2023
Система управління сайтомHostCMS

pelican.base.vilkovo

pelican.travel

VilkovoPelicanTour

Офіс у Вилковому
Офіс в Одесі